Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Пронајден починат маж во шума – ова се деталите

-Реклама-

На 24.01.2024 во 10.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во шума во близина на с.Јаболце, општина Сопиште, бил пронајден починат Т.А.(64) од с.Јаболце.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, информира МВР.

-Реклама-

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Пронајден починат маж во шума – ова се деталите

-Реклама-

На 24.01.2024 во 10.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во шума во близина на с.Јаболце, општина Сопиште, бил пронајден починат Т.А.(64) од с.Јаболце.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, информира МВР.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО