Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

Пронајден починат маж во шума – ова се деталите

-Реклама-

На 24.01.2024 во 10.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во шума во близина на с.Јаболце, општина Сопиште, бил пронајден починат Т.А.(64) од с.Јаболце.

Реклама
-Реклама-

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, информира МВР.

-Реклама-

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Пронајден починат маж во шума – ова се деталите

Реклама

На 24.01.2024 во 10.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во шума во близина на с.Јаболце, општина Сопиште, бил пронајден починат Т.А.(64) од с.Јаболце.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, информира МВР.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО