Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Ужас во Македонија: Малолетници допирале малолетничка, мајката ги пријави во полиција!

-Реклама-

На 25.01.2024 година во 14.20 часот во СВР Охрид, 32 – годишна жена од едно охридско село пријави дека, во селото двајца малолетници ја допирале по телото нејзината малолетна ќерка.

Реклама
-Реклама-

За настанот се известени Центарот за социјални работи Охрид и јавен обвинител, по чии насоки се преземаат мерки за негово расчистување.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Ужас во Македонија: Малолетници допирале малолетничка, мајката ги пријави во полиција!

Реклама

На 25.01.2024 година во 14.20 часот во СВР Охрид, 32 – годишна жена од едно охридско село пријави дека, во селото двајца малолетници ја допирале по телото нејзината малолетна ќерка.

За настанот се известени Центарот за социјални работи Охрид и јавен обвинител, по чии насоки се преземаат мерки за негово расчистување.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО