Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

(ВИДЕО) Тешка сообраќајка во скопски Аеродром, едно возило превртено

-Реклама-

Вчеравечер околу 23.00 часот се случи тешка сообраќајна несреќа на крстосницата Методи Шаторов Шарло со Бул. Јане Сандански објави 24инфо.

Реклама
-Реклама-

Во несреќата учествувале три возила од кое едното возило од големиот удар превртено на самата крстосница. Засега нема информации за повредени во несреќата.

-Реклама-

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/Efj2SlraX_4?si=2gYdqoBfv8LWWtox” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

Видео: 24info.mk

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Тешка сообраќајка во скопски Аеродром, едно возило превртено

Реклама

Вчеравечер околу 23.00 часот се случи тешка сообраќајна несреќа на крстосницата Методи Шаторов Шарло со Бул. Јане Сандански објави 24инфо.

Во несреќата учествувале три возила од кое едното возило од големиот удар превртено на самата крстосница. Засега нема информации за повредени во несреќата.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/Efj2SlraX_4?si=2gYdqoBfv8LWWtox” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

Видео: 24info.mk

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО