Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Скопјанка пронајдена мртва во својот дом, телото предадено на обдукција

-Реклама-

МВР информира дека вчера во 14.05 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Карпош во Скопје во својот дом била пронајдена почината Д.М.(91) од Скопје.

Реклама

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт.

-Реклама-

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено за обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Скопјанка пронајдена мртва во својот дом, телото предадено на обдукција

-Реклама-

МВР информира дека вчера во 14.05 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Карпош во Скопје во својот дом била пронајдена почината Д.М.(91) од Скопје.

Реклама

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено за обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО