Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Ужас во Скопје: Mаж допирал малолетничка во автобус на ЈСП

-Реклама-

На 29.01.2024 во 09.30 часот во СВР Скопје, 57 – годишен маж пријавил дека на 27.01.2024 во автобус на Јавно претпријатие Скопје, на подрачје на општина Аеродром во Скопје, едно повозрасно машко лице ја допирало по телото неговата малолетна ќерка.

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Ужас во Скопје: Mаж допирал малолетничка во автобус на ЈСП

-Реклама-

На 29.01.2024 во 09.30 часот во СВР Скопје, 57 – годишен маж пријавил дека на 27.01.2024 во автобус на Јавно претпријатие Скопје, на подрачје на општина Аеродром во Скопје, едно повозрасно машко лице ја допирало по телото неговата малолетна ќерка.

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО