Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Запален „мерцедес“ во Скопје

-Реклама-

На 30.01.2024 во 23.28 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Шишево, скопско, било опожарено патничко возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки.

Реклама

Пожарот бил изгаснат од екипа на Бригадата за противпожарна заштита Скопје, а повредeни лица нема. Увид бил извршен.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Запален „мерцедес“ во Скопје

-Реклама-

На 30.01.2024 во 23.28 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Шишево, скопско, било опожарено патничко возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки.

Реклама

Пожарот бил изгаснат од екипа на Бригадата за противпожарна заштита Скопје, а повредeни лица нема. Увид бил извршен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО