Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

28-годишна девојка од Скопје претепана од сопругот

-Реклама-

На 30.01.2024 во 20.20 часот во СВР Скопје, 28-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од нејзиниот сопруг Е.Ш.(33) од Скопје.

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

28-годишна девојка од Скопје претепана од сопругот

-Реклама-

На 30.01.2024 во 20.20 часот во СВР Скопје, 28-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од нејзиниот сопруг Е.Ш.(33) од Скопје.

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО