Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

ХОРОР ВО СКОПЈЕ: Малолетничка силувана од две лица!

-Реклама-

На 04.02.2024 во 13:30 часот, полициски службеници од СВР Скопје лишиле од слобода две лица од скопско село на возраст од 20 и 24 години.

Реклама

Приведени се поради постоење основи на сомнение дека извршиле обљуба врз малолетничка.

-Реклама-

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ХОРОР ВО СКОПЈЕ: Малолетничка силувана од две лица!

-Реклама-

На 04.02.2024 во 13:30 часот, полициски службеници од СВР Скопје лишиле од слобода две лица од скопско село на возраст од 20 и 24 години.

Реклама

Приведени се поради постоење основи на сомнение дека извршиле обљуба врз малолетничка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО