Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Пронајден починат скопјанец во центарот на Скопје – го пронашол другар му

-Реклама-

На 05.02.2024 во 13.30 часот во Полициската станица Центар, Д.Џ.(38) од Скопје пријавил дека во напуштена куќа на подрачје на Центар – Скопје го пронашол починат неговиот пријател Н.„Н.“ од Скопје.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а увид на местото извршиле јавен обвинител и екипа на СВР Скопје.

-Реклама-

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Пронајден починат скопјанец во центарот на Скопје – го пронашол другар му

-Реклама-

На 05.02.2024 во 13.30 часот во Полициската станица Центар, Д.Џ.(38) од Скопје пријавил дека во напуштена куќа на подрачје на Центар – Скопје го пронашол починат неговиот пријател Н.„Н.“ од Скопје.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а увид на местото извршиле јавен обвинител и екипа на СВР Скопје.

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО