Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

Семејно насилство во Скопје: Маж си ја истепал сопругата

-Реклама-

На 06.02.2024 во 23:30 часот во СВР Скопје, 35-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на нејзините родители на подрачјето на Гази Баба во Скопје била физички нападната од нејзиниот сопруг С.С..

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Семејно насилство во Скопје: Маж си ја истепал сопругата

-Реклама-

На 06.02.2024 во 23:30 часот во СВР Скопје, 35-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на нејзините родители на подрачјето на Гази Баба во Скопје била физички нападната од нејзиниот сопруг С.С..

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО