Friday, February 23, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Малолетно девојче брутално претепано среде Скопје од соученички

-Реклама-

Петнаесетгодишно девојче од скопска гимназија во Центар, брутално е претепано од две девојчиња, од кои едното и е соученичка и претседателка на класот, објави Слободен печат.

Реклама
-Реклама-

Девојчињата што ја претепале ја навредувале со погрдни зборови.

-Реклама-

Девојчето се здобило со хематом на окото, набиеници на вратот и десната плешка, хематом на главата, повреди на колената и тешки трауми.

По бруталното претепување таа сама дошла до гимназијата во центарот на градот, но поради исцрпеноста колабирала пред обезбедувањето по што биле викнати нејзините родители.

Снимката ја направила толпа ученици кои или набљудувале или се потсмевале со овој сериозен настан..

Случајот е пријавен во полициската станица Беко и кај Јавен обвинител.

Видеото согласно стандардите на Јутјуб е ограничено за возрасна популација поради тоа што содржи сцени на насилство.

 

Видеото погледнете го ТУКА.

 

ИЗВОР: slobodenpecat.mk

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Малолетно девојче брутално претепано среде Скопје од соученички

Реклама

Петнаесетгодишно девојче од скопска гимназија во Центар, брутално е претепано од две девојчиња, од кои едното и е соученичка и претседателка на класот, објави Слободен печат.

Девојчињата што ја претепале ја навредувале со погрдни зборови.

Девојчето се здобило со хематом на окото, набиеници на вратот и десната плешка, хематом на главата, повреди на колената и тешки трауми.

По бруталното претепување таа сама дошла до гимназијата во центарот на градот, но поради исцрпеноста колабирала пред обезбедувањето по што биле викнати нејзините родители.

Снимката ја направила толпа ученици кои или набљудувале или се потсмевале со овој сериозен настан..

Случајот е пријавен во полициската станица Беко и кај Јавен обвинител.

Видеото согласно стандардите на Јутјуб е ограничено за возрасна популација поради тоа што содржи сцени на насилство.

 

Видеото погледнете го ТУКА.

 

ИЗВОР: slobodenpecat.mk

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО