Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

Пронајден починат скопјанец пред гаража – телото дадено на обдукција

-Реклама-
-Реклама-

Пред гаража на подрачје на општина Кисела Вода, бил пронајден починат Љ.С., на возраст од 65 години, од Скопје. Ова било пријавено синоќа во 22.30 часот во СВР Скопје, информираат попладнево од Министерството за внатрешни работи.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство. По наредба на јавен обвинител, телото било предадено на обдукција. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Пронајден починат скопјанец пред гаража – телото дадено на обдукција

Реклама

Пред гаража на подрачје на општина Кисела Вода, бил пронајден починат Љ.С., на возраст од 65 години, од Скопје. Ова било пријавено синоќа во 22.30 часот во СВР Скопје, информираат попладнево од Министерството за внатрешни работи.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство. По наредба на јавен обвинител, телото било предадено на обдукција. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО