Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

Ужас во Скопје: Малолетник прободен со нож пред училиште

-Реклама-

На 16.02.2024 во 16:46 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреди од остар предмет бил донесен малолетник од Скопје.

Реклама

Според пријавеното, тој бил повреден од друг малолетник пред основно училиште на подрачјето на Гази Баба.

-Реклама-

Предметот бил пронајден, а со малолетникот бил извршен службен разговор.

-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, по што ќе биде поднесен соодветен поднесок.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Ужас во Скопје: Малолетник прободен со нож пред училиште

-Реклама-

На 16.02.2024 во 16:46 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреди од остар предмет бил донесен малолетник од Скопје.

Реклама

Според пријавеното, тој бил повреден од друг малолетник пред основно училиште на подрачјето на Гази Баба.

Предметот бил пронајден, а со малолетникот бил извршен службен разговор.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, по што ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО