Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Полицијата трага по 18 годишна девојка

-Реклама-

На 17.02.2024 во 10:00 часот во Полициската станица Струга, Р.А.(50) од с.Лабуништа, струшко, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка С.Б.(18).

Реклама

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Полицијата трага по 18 годишна девојка

-Реклама-

На 17.02.2024 во 10:00 часот во Полициската станица Струга, Р.А.(50) од с.Лабуништа, струшко, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка С.Б.(18).

Реклама

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО