Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Драма во Скопје: Напладне го пријавила сопругот дека ја тепал – вечерта тој ја пријавил дека го тепала!

-Реклама-

На 17.02.2024 во 14.30 часот во СВР Скопје, 36-годишна жена пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на Карпош, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот 39-годишен сопруг.

Реклама

Исто така, на 17.02.2024 во 19.30 часот, нејзиниот сопруг во СВР Скопје пријавил дека во семејниот дом, по претходна расправија, бил физички нападнат од неа.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Драма во Скопје: Напладне го пријавила сопругот дека ја тепал – вечерта тој ја пријавил дека го тепала!

-Реклама-

На 17.02.2024 во 14.30 часот во СВР Скопје, 36-годишна жена пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на Карпош, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот 39-годишен сопруг.

Реклама

Исто така, на 17.02.2024 во 19.30 часот, нејзиниот сопруг во СВР Скопје пријавил дека во семејниот дом, по претходна расправија, бил физички нападнат од неа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО