Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

Неколку дена се трага по 18-годишно девојче од Лабуништа

-Реклама-

18-годишна девојка од струшкото село Лабуништа го напуштила домот, а татко и пријавил во полиција.

Реклама

-Во Полициската станица Струга, вчера во 10 часор Р.А.(50) од село Лабуништа, струшко, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка С.Б.(18), информираше Министерството за внатрешни работи.

-Реклама-

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, велат од МВР.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Неколку дена се трага по 18-годишно девојче од Лабуништа

-Реклама-

18-годишна девојка од струшкото село Лабуништа го напуштила домот, а татко и пријавил во полиција.

Реклама

-Во Полициската станица Струга, вчера во 10 часор Р.А.(50) од село Лабуништа, струшко, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка С.Б.(18), информираше Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, велат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО