Monday, April 15, 2024
27.8 C
Skopje

Бремената Сања Кужет се збогува од „Ѕвездите на Гранд“: Еве која ќе биде новата водителка

-Реклама-

Водителката на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет неодамна откри дека е во блажена состојба, поради што замина на породилно.

Реклама

Таа сега им се обрати на многубројните следбеници преку нејзиниот профил на Инстаграм.

-Реклама-

Имено, водителката објави две фотографии кои се направени за време на снимањето на емисијата и во таа прилика истакнала дека до тогаш немала поим дека е во блажена состојба.

-Реклама-

– Толку од мене, за оваа сезона, драги луѓе… Сликите се направени на последниот ден од снимањето… Кога немав поим дека нема да ја завршам оваа сезона. Одиме на нови приватни победи! – напиша водителката во објава на Инстаграм.

Инаку официјално новата водителка на „Ѕвездите на гранд“ до крајот на оваа сезона ќе биде Ана Севиќ.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Бремената Сања Кужет се збогува од „Ѕвездите на Гранд“: Еве која ќе биде новата водителка

Реклама

Водителката на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет неодамна откри дека е во блажена состојба, поради што замина на породилно.

Таа сега им се обрати на многубројните следбеници преку нејзиниот профил на Инстаграм.

Имено, водителката објави две фотографии кои се направени за време на снимањето на емисијата и во таа прилика истакнала дека до тогаш немала поим дека е во блажена состојба.

– Толку од мене, за оваа сезона, драги луѓе… Сликите се направени на последниот ден од снимањето… Кога немав поим дека нема да ја завршам оваа сезона. Одиме на нови приватни победи! – напиша водителката во објава на Инстаграм.

Инаку официјално новата водителка на „Ѕвездите на гранд“ до крајот на оваа сезона ќе биде Ана Севиќ.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО