Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

ХОРОР ВО МАКЕДОНИЈА: Силувана и претепана 82-годишна жена!

-Реклама-

На 18.02.2024 во 11.40 часот, полициски службеници го лишиле од слобода Ѓ.Д.(51) од кривопаланечко село, информира МВР.

Реклама

Тој се сомничи дека физички ја нападнал и извршил обљуба врз 82-годишна жена од истото село.

-Реклама-

Лицето било приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот, против него ќе следува соодветна пријава.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ХОРОР ВО МАКЕДОНИЈА: Силувана и претепана 82-годишна жена!

-Реклама-

На 18.02.2024 во 11.40 часот, полициски службеници го лишиле од слобода Ѓ.Д.(51) од кривопаланечко село, информира МВР.

Реклама

Тој се сомничи дека физички ја нападнал и извршил обљуба врз 82-годишна жена од истото село.

Лицето било приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот, против него ќе следува соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО