Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

Трагедија во домот на познатиот македонски пејач: Со емотивна порака се прости од татка си

-Реклама-

Познатиот македонски музичар од Битола сподели тажна вест со своите пријатели на социјалните мрежи.

Реклама

Пејачот и водач на панк-рок составот „Паркети“ со емотивна посвета се прости од татка си.

-Реклама-

Сашо Паркет објави нивна заедничка фотографија под која напиша:

-Реклама-

„Последно што ми рече вчера пред да замини, ко го прашав дали си арен.. Ко компир варен“.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!

Трагедија во домот на познатиот македонски пејач: Со емотивна порака се прости од татка си

Реклама

Познатиот македонски музичар од Битола сподели тажна вест со своите пријатели на социјалните мрежи.

Пејачот и водач на панк-рок составот „Паркети“ со емотивна посвета се прости од татка си.

Сашо Паркет објави нивна заедничка фотографија под која напиша:

„Последно што ми рече вчера пред да замини, ко го прашав дали си арен.. Ко компир варен“.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!