Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

Трагедија во Скопје: Жена почина среде паркинг

-Реклама-

На 19.02.2024 околу 11.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на подрачје на Кисела Вода во Скопје починала Д.С.(67) од Скопје.

Реклама

Лекар од Итна едицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!

Трагедија во Скопје: Жена почина среде паркинг

Реклама

На 19.02.2024 околу 11.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на подрачје на Кисела Вода во Скопје починала Д.С.(67) од Скопје.

Лекар од Итна едицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО