Sunday, June 16, 2024
29.8 C
Skopje

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

-Реклама-

Потрагата по лицето Александар Јошески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вчера.

Реклама

Откако на социјалните мрежи се споделуваше апел за помош за пронаоѓање на Александар Јошески, синоќа беше објавена информација дека тој бил пронајден мртов.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

-Реклама-

Потрагата по лицето Александар Јошески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вчера.

Реклама

Откако на социјалните мрежи се споделуваше апел за помош за пронаоѓање на Александар Јошески, синоќа беше објавена информација дека тој бил пронајден мртов.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО