Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

„Не е повеќе меѓу нас“: Се огласи ќерката на Александар кој синоќа беше пронајден починат

-Реклама-

Александар Јошески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата завчера попладне, за жал, синоќа беше пронајден починат.

Реклама

На Фејсбук се огласи и неговата ќерка, која го објави и апелот за пронаоѓање на овој човек, но потрагата заврши кобно.

-Реклама-

-Го пронајдовме. Ви благодарам на сите за помошта. Бог да го прости, не е повеќе меѓу нас, напиша Ана Марија Јошеска.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

„Не е повеќе меѓу нас“: Се огласи ќерката на Александар кој синоќа беше пронајден починат

-Реклама-

Александар Јошески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата завчера попладне, за жал, синоќа беше пронајден починат.

Реклама

На Фејсбук се огласи и неговата ќерка, која го објави и апелот за пронаоѓање на овој човек, но потрагата заврши кобно.

-Го пронајдовме. Ви благодарам на сите за помошта. Бог да го прости, не е повеќе меѓу нас, напиша Ана Марија Јошеска.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО