Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Ужас во Скопје: 18-годишна девојка вознемирувана од младо момче во сала за вежбање

-Реклама-

На 22.02.2024 во 12.30 часот СВР Скопје, 18 – годишна девојка од Скопје пријавила дека на 21.02.2024 околу 16.00 часот во сала за вежбање на подрачје на Драчево, Е.Т.(26) од с.Морани, скопско, ја влечел за рака, а претходно и праќал пораки и ја вознемирувал.

Реклама

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Ужас во Скопје: 18-годишна девојка вознемирувана од младо момче во сала за вежбање

-Реклама-

На 22.02.2024 во 12.30 часот СВР Скопје, 18 – годишна девојка од Скопје пријавила дека на 21.02.2024 околу 16.00 часот во сала за вежбање на подрачје на Драчево, Е.Т.(26) од с.Морани, скопско, ја влечел за рака, а претходно и праќал пораки и ја вознемирувал.

Реклама

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО