Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

Маж пронајден починат во Скопје

-Реклама-

Денеска (26.02.2024) во 02.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Ѓорче Петров“ било пронајдено починато машко лице без документи за идентификација.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

-Реклама-

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција, а увид извршила увидна екипа од СВР Скопје.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Маж пронајден починат во Скопје

Реклама

Денеска (26.02.2024) во 02.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Ѓорче Петров“ било пронајдено починато машко лице без документи за идентификација.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција, а увид извршила увидна екипа од СВР Скопје.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО