Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Струмица: Малолетник ја силувал својата девојка

-Реклама-

МВР информира дека вчера во Полициската станица – Струмица, 38 – годишна жена од струмичко село пријавила дека во периодот од август до ноември минатата година малолетник од струмичко село извршило обљуба врз нејзината малолетна ќерка, со која бил во љубовна врска.

Реклама

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок, велат од МВР.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Струмица: Малолетник ја силувал својата девојка

-Реклама-

МВР информира дека вчера во Полициската станица – Струмица, 38 – годишна жена од струмичко село пријавила дека во периодот од август до ноември минатата година малолетник од струмичко село извршило обљуба врз нејзината малолетна ќерка, со која бил во љубовна врска.

Реклама

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок, велат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО