Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

Жена истепала жена оти и го товариле автомобилот со „пајак“

-Реклама-

На 29.02.2024 во 00.40 часот во СВР Куманово, В.И.(30), вработена во Јавно претпријатие „Куманово паркинг“, пријавила дека на работното место во депо на „пајак“ службата била физички нападната,

Реклама

Според пријавата, таа е нападната од едно женско лице.

-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Жена истепала жена оти и го товариле автомобилот со „пајак“

-Реклама-

На 29.02.2024 во 00.40 часот во СВР Куманово, В.И.(30), вработена во Јавно претпријатие „Куманово паркинг“, пријавила дека на работното место во депо на „пајак“ службата била физички нападната,

Реклама

Според пријавата, таа е нападната од едно женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО