Monday, April 15, 2024
27.8 C
Skopje

Пронајден починат маж во својот дом – ова се деталите

-Реклама-

МВР извести дека вчера во 14.10 часот во полициската станица Кочани било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат Ч.М.(90) од Кочани.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт со видливи повреди на телото. Увид извршила увидна екипа од ОВР Кочани, а по наредна на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Пронајден починат маж во својот дом – ова се деталите

Реклама

МВР извести дека вчера во 14.10 часот во полициската станица Кочани било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат Ч.М.(90) од Кочани.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт со видливи повреди на телото. Увид извршила увидна екипа од ОВР Кочани, а по наредна на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО