Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Партијата Десна објави соопштение наводно од Љупчо Палевски – Палчо, еве што тој порача (ФОТО)

-Реклама-

Не може да се потврди дали соопштението е навистина пристигнато од Палевски.

Реклама

Партијата Десна објави соопштение наводно од Љупчо Палевски насловено со: Соопштение за јавноста, Палчо се јави – навистина се јави!

-Реклама-

Погледнете го соопштението:

-Реклама-

Целото соопштение може да го прочитате ТУКА.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Партијата Десна објави соопштение наводно од Љупчо Палевски – Палчо, еве што тој порача (ФОТО)

-Реклама-

Не може да се потврди дали соопштението е навистина пристигнато од Палевски.

Реклама

Партијата Десна објави соопштение наводно од Љупчо Палевски насловено со: Соопштение за јавноста, Палчо се јави – навистина се јави!

Погледнете го соопштението:

Целото соопштение може да го прочитате ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО