Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

Трагедија која го потресе целиот Балкан: Oва е куќата каде се пронајдени починати момчето и девојчето на 1 и 3 години

-Реклама-

Брачен пар од Нови Сад кој синоќа се загина паѓајќи од зграда, претходно си ги убиле сопствените деца, објавија српските медиуми.

Реклама

Телата на брачната двојка се пронајдени откако тие се фрлиле од 17 кат од зградата.

-Реклама-

Трагедијата да биде поголема полицијата потоа пронашла тела на две деца од 1 и 3 години во Петроварадин, за кои постои сомнеж дека починале од насилна смрт.

-Реклама-

Портпаролот на ПУ Нови Сад потврди дека полицијата пронашла безживотни тела на две деца на адресата на која живеел брачниот пар.

Како се случила оваа трагедија се уште не е познато. Истрагата е во тек.

Во двојната смрт кое синоќа го потресе Нови Сад починале женско лице М.П.С. (2001), како и машко Љ.П.С. (1999).

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Трагедија која го потресе целиот Балкан: Oва е куќата каде се пронајдени починати момчето и девојчето на 1 и 3 години

Реклама

Брачен пар од Нови Сад кој синоќа се загина паѓајќи од зграда, претходно си ги убиле сопствените деца, објавија српските медиуми.

Телата на брачната двојка се пронајдени откако тие се фрлиле од 17 кат од зградата.

Трагедијата да биде поголема полицијата потоа пронашла тела на две деца од 1 и 3 години во Петроварадин, за кои постои сомнеж дека починале од насилна смрт.

Портпаролот на ПУ Нови Сад потврди дека полицијата пронашла безживотни тела на две деца на адресата на која живеел брачниот пар.

Како се случила оваа трагедија се уште не е познато. Истрагата е во тек.

Во двојната смрт кое синоќа го потресе Нови Сад починале женско лице М.П.С. (2001), како и машко Љ.П.С. (1999).


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО