Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

(ФОТО) ЧУДНИ СИМБОЛИ ВО СТАНОТ КАДЕ БEA НАЈДЕНИ ТЕЛАТА НА ДЕЦАТА? Нови детали од истрагата за страшната трагедија во Нови Сад

-Реклама-

Грозоморни детали од случајот со смртта на млад брачен пар и нивните деца во Нови Сад. Неофицијално, во станот во кој живееле, на ѕидовите биле пронајдени египетски симболи.

Реклама

Според неофицијални информации, овие откритија ги навеле полицајците да се посомневаат дека Л.П.С. и М.П.С. биле членови на секта. Обвинителството во соработка со полицијата ги проверува овие наводи.

-Реклама-

М.П.С.(23) и Л.П.С.(25) ја потресоа цела Србија, откако вчера се самоубија во Нови Сад. Ден по страшната трагедија пронајдени се безживотните тела на нивните деца (1) и (3). Како што се сомнева, смртта на децата настапила насилно.

-Реклама-

Во моментов, пред куќата Л.П.С. и М.П.С. се форензичари, инспектори, како и од полицијата. Целата улица е темна и тивка.

Соседите на младата брачна двојка која вчера скокна во Нови Сад, а чии деца беа пронајдени мртви во станот во кој живееле во Петроварадин, се шокирани од самоубиството на двајцата млади и злосторствата за кои се сомневаат дека ги извршиле против нивните деца.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) ЧУДНИ СИМБОЛИ ВО СТАНОТ КАДЕ БEA НАЈДЕНИ ТЕЛАТА НА ДЕЦАТА? Нови детали од истрагата за страшната трагедија во Нови Сад

Реклама

Грозоморни детали од случајот со смртта на млад брачен пар и нивните деца во Нови Сад. Неофицијално, во станот во кој живееле, на ѕидовите биле пронајдени египетски симболи.

Според неофицијални информации, овие откритија ги навеле полицајците да се посомневаат дека Л.П.С. и М.П.С. биле членови на секта. Обвинителството во соработка со полицијата ги проверува овие наводи.

М.П.С.(23) и Л.П.С.(25) ја потресоа цела Србија, откако вчера се самоубија во Нови Сад. Ден по страшната трагедија пронајдени се безживотните тела на нивните деца (1) и (3). Како што се сомнева, смртта на децата настапила насилно.

Во моментов, пред куќата Л.П.С. и М.П.С. се форензичари, инспектори, како и од полицијата. Целата улица е темна и тивка.

Соседите на младата брачна двојка која вчера скокна во Нови Сад, а чии деца беа пронајдени мртви во станот во кој живееле во Петроварадин, се шокирани од самоубиството на двајцата млади и злосторствата за кои се сомневаат дека ги извршиле против нивните деца.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО