Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

(ФОТО) Нова сообраќајна несреќа пред малку во Македонија – ова се првичните информации

-Реклама-

Cообраќајна несреќа се случи денес во близина на скопска зоолошка градина. – објавив Курир.

Реклама

Два автомобили се судриле меѓу себе, а потоа едниот од нив се забил во бандера.

-Реклама-

Автомобилот кој е целосно смачкан е „Ауди“, а другиот учесник во сообраќајката возел „Рено“.

-Реклама-

-Полициски службеници за кратко време по несреќата дојдоа на лице место и во моментов уште вршат увид, вели очевидец за Курир.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Нова сообраќајна несреќа пред малку во Македонија – ова се првичните информации

Реклама

Cообраќајна несреќа се случи денес во близина на скопска зоолошка градина. – објавив Курир.

Два автомобили се судриле меѓу себе, а потоа едниот од нив се забил во бандера.

Автомобилот кој е целосно смачкан е „Ауди“, а другиот учесник во сообраќајката возел „Рено“.

-Полициски службеници за кратко време по несреќата дојдоа на лице место и во моментов уште вршат увид, вели очевидец за Курир.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО