Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

ХОРОР НА ПАТАРИНА: Македонец пукал во млада жена од Србија која се бори за живот, тој се самоубил

-Реклама-

ХОРОР НА ПАТАРИНА: Македонец пукал во млада жена од Србија која се бори за живот, инцидент на патарина

Реклама

Млада жена синоќа била примена на Итната помош во болницата во Врање откако била застрелана на наплатната рампа во Прешево.

-Реклама-

Од Здравствениот дом ни рекоа дека лекарите се борат за нејзиниот живот, но дека дијагнозата е во тек и дека е рано да се прогнозира.

-Реклама-

„Новости“ дознава дека се работи за помлада жена од територијата на Србија, а во неа пукал постар маж со државјанин на Македонија.

Во тек е истрага на лице место. Според се уште непотврдени информации, маж и жена кои биле во автомобилот се скарале, таа излегла од автомобилот и тој испукал два куршуми кон неа, а потоа се самоубил.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ХОРОР НА ПАТАРИНА: Македонец пукал во млада жена од Србија која се бори за живот, тој се самоубил

Реклама

ХОРОР НА ПАТАРИНА: Македонец пукал во млада жена од Србија која се бори за живот, инцидент на патарина

Млада жена синоќа била примена на Итната помош во болницата во Врање откако била застрелана на наплатната рампа во Прешево.

Од Здравствениот дом ни рекоа дека лекарите се борат за нејзиниот живот, но дека дијагнозата е во тек и дека е рано да се прогнозира.

„Новости“ дознава дека се работи за помлада жена од територијата на Србија, а во неа пукал постар маж со државјанин на Македонија.

Во тек е истрага на лице место. Според се уште непотврдени информации, маж и жена кои биле во автомобилот се скарале, таа излегла од автомобилот и тој испукал два куршуми кон неа, а потоа се самоубил.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО