Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Први снимки од свадбениот танц на Антониа Гиговска и Роберт Спасенцовски

-Реклама-

Младата позната пејачка Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг Роберт Спасенцовски денеска прават свадба.

Реклама

Младиот пар пред речиси една година стапија во граѓански брак, но денешниот ден е резервиран за голема свадбена веселба.

-Реклама-

Во јавноста излегоа и првите снимки од свадбениот танц на Роберт и Антониа.

-Реклама-

Погледнете:

На instagram story видеото го објави младата пејачка Јана Спирковска која е девојка на братот на Роберт.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Први снимки од свадбениот танц на Антониа Гиговска и Роберт Спасенцовски

-Реклама-

Младата позната пејачка Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг Роберт Спасенцовски денеска прават свадба.

Реклама

Младиот пар пред речиси една година стапија во граѓански брак, но денешниот ден е резервиран за голема свадбена веселба.

Во јавноста излегоа и првите снимки од свадбениот танц на Роберт и Антониа.

Погледнете:

На instagram story видеото го објави младата пејачка Јана Спирковска која е девојка на братот на Роберт.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО