Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

Проверете ги вашите сметки до крајот на оваа недела – парична помош и нова финансиска добивка за овие хороскопки знаци

-Реклама-

Проверете ги вашите сметки до крајот на оваа недела.

Реклама

Младата месечина во Риби на 10 март симболизира нов почеток, а ако се прашувате кој ќе има пари до крајот на оваа недела, тоа се овие знаци:

-Реклама-

РИБА
Меркур во Овен ви носи помал профит. Нема да биде толку колку што очекувавте, но многу ќе ви значи во наредните денови. Овенот може да ви биде добар партнер за правење пари.

-Реклама-

ВОДОЛИЈА
Нагласеното второ поле ви носи не само пари, туку и подароци. Венера во Риби ви носи вредни подароци кои ќе ви значат повеќе од пари.

ЛАВ
Меркур го менува знакот и влегува во Овен, па вашата финансиска состојба се менува на подобро. Пари ќе ви дојдат и од странство.

ШКОРПИЈА
Јупитер во Бик ви носи пари преку партнерски бизнис. Нов работен аранжман може да ви донесе дополнителен приход.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Стрелец.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Проверете ги вашите сметки до крајот на оваа недела – парична помош и нова финансиска добивка за овие хороскопки знаци

Реклама

Проверете ги вашите сметки до крајот на оваа недела.

Младата месечина во Риби на 10 март симболизира нов почеток, а ако се прашувате кој ќе има пари до крајот на оваа недела, тоа се овие знаци:

РИБА
Меркур во Овен ви носи помал профит. Нема да биде толку колку што очекувавте, но многу ќе ви значи во наредните денови. Овенот може да ви биде добар партнер за правење пари.

ВОДОЛИЈА
Нагласеното второ поле ви носи не само пари, туку и подароци. Венера во Риби ви носи вредни подароци кои ќе ви значат повеќе од пари.

ЛАВ
Меркур го менува знакот и влегува во Овен, па вашата финансиска состојба се менува на подобро. Пари ќе ви дојдат и од странство.

ШКОРПИЈА
Јупитер во Бик ви носи пари преку партнерски бизнис. Нов работен аранжман може да ви донесе дополнителен приход.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Стрелец.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!