Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Нов ХИТ во Македонија: Оставаат пари на различни локации, ваше е само да бидете први и да ги земете

-Реклама-

На социјалните мрежи поточно на инстаграм се појави нов ХИТ во Македонија.

Реклама

Инстаграмот профилот @dajpobrzaj избира случајна локација остава пари и го објавува видеото на нивниот профил.

-Реклама-

Целта е да се види кој е најбрз и најсреќен да стигне до паричната награда. Се што треба да направите е да го заследите нивниот профил и да го чекате следното видео кое ќе биде на 1000 лајкови. Погледнете:

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Нов ХИТ во Македонија: Оставаат пари на различни локации, ваше е само да бидете први и да ги земете

Реклама

На социјалните мрежи поточно на инстаграм се појави нов ХИТ во Македонија.

Инстаграмот профилот @dajpobrzaj избира случајна локација остава пари и го објавува видеото на нивниот профил.

Целта е да се види кој е најбрз и најсреќен да стигне до паричната награда. Се што треба да направите е да го заследите нивниот профил и да го чекате следното видео кое ќе биде на 1000 лајкови. Погледнете:


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО