Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

Полицијата на нозе: Исчезна 13 годишна охриѓанка

-Реклама-

На 23.03.2024 во 22.40 часот во СВР Охрид, жителка (31) од Охрид пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка (13).

Реклама

Таа и претходно се оддалечувала и била пронаоѓана и враќана.

-Реклама-

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Полицијата на нозе: Исчезна 13 годишна охриѓанка

-Реклама-

На 23.03.2024 во 22.40 часот во СВР Охрид, жителка (31) од Охрид пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка (13).

Реклама

Таа и претходно се оддалечувала и била пронаоѓана и враќана.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО