Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Уште една ТРАГЕДИЈА во Македонија – млад маж починал откако застанал да пие вода па бил погоден со залетан куршум

-Реклама-

На 23.03.2024 во 18.52 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреда од заталкано зрно бил донесен А.С.(29) од с.Брест, скопско.

Реклама

Според пријавеното, околу 17.30 часот на патот кон с.Арачиново, скопско, тој застанал до чешма, при што почувствувал удар во главата и паднал.

-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Уште една ТРАГЕДИЈА во Македонија – млад маж починал откако застанал да пие вода па бил погоден со залетан куршум

-Реклама-

На 23.03.2024 во 18.52 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреда од заталкано зрно бил донесен А.С.(29) од с.Брест, скопско.

Реклама

Според пријавеното, околу 17.30 часот на патот кон с.Арачиново, скопско, тој застанал до чешма, при што почувствувал удар во главата и паднал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО