Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Почина 16 годишно девојче кое било брутално претепано во тоалет во училиште во Лос Анџелес

-Реклама-

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА:

Реклама

Шеила Меџија била брутално претепана во училиште, по што починала.

-Реклама-

Шејла Меџија (16), била брутално претепана во тоалет на училиште во Лос Анџелес во Соединетите Американски Држави, пишува „Дејли мејл“. Тепачката изби на 5 март, во меѓувреме се појави видео, додека таа почина во болница на 15 март.

-Реклама-

Мајката на починатото девојче Марија Хуарез вели дека нејзината ќерка неколку дена по тепачката се пожалила на главоболки. Шејла отишла на забава следната сабота, но се онесвестила и паднала на подот поради крварење на мозокот.

Сите знаат дека ќерка ми е удирана во глава, дури и наставниците“, вели мајката.

Првично, Шила не сакала да ја секира мајка си за да не отсуствува од работа и не и кажала за тепачката. На фотографиите од болницата, кои Марија ги објави на својот „Фејсбук“ профил, се гледа Шејла која била прикачена на машини и едвај дише.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Почина 16 годишно девојче кое било брутално претепано во тоалет во училиште во Лос Анџелес

Реклама

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА:

Шеила Меџија била брутално претепана во училиште, по што починала.

Шејла Меџија (16), била брутално претепана во тоалет на училиште во Лос Анџелес во Соединетите Американски Држави, пишува „Дејли мејл“. Тепачката изби на 5 март, во меѓувреме се појави видео, додека таа почина во болница на 15 март.

Мајката на починатото девојче Марија Хуарез вели дека нејзината ќерка неколку дена по тепачката се пожалила на главоболки. Шејла отишла на забава следната сабота, но се онесвестила и паднала на подот поради крварење на мозокот.

Сите знаат дека ќерка ми е удирана во глава, дури и наставниците“, вели мајката.

Првично, Шила не сакала да ја секира мајка си за да не отсуствува од работа и не и кажала за тепачката. На фотографиите од болницата, кои Марија ги објави на својот „Фејсбук“ профил, се гледа Шејла која била прикачена на машини и едвај дише.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО