Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

Нова страшна вест во Македонија: На малолетник му побарале пари, а откако не им дал го прободеле со нож

-Реклама-

Нова страшна вест во Македонија: На малолетник му побарале пари, а откако не им дал го прободеле со нож

Реклама

На 25.03.2024 во 17.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Поликлиниката „Бит Пазар“ со повреда од остар предмет бил донесен малолетник од Скопје.

-Реклама-

Според пријавеното, на подрачјето на Бит Пазар неколку лица му побарале пари, а откако не им дал едно од нив го нападнало со остар предмет и му нанело убодна рана.

-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Нова страшна вест во Македонија: На малолетник му побарале пари, а откако не им дал го прободеле со нож

Реклама

Нова страшна вест во Македонија: На малолетник му побарале пари, а откако не им дал го прободеле со нож

На 25.03.2024 во 17.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Поликлиниката „Бит Пазар“ со повреда од остар предмет бил донесен малолетник од Скопје.

Според пријавеното, на подрачјето на Бит Пазар неколку лица му побарале пари, а откако не им дал едно од нив го нападнало со остар предмет и му нанело убодна рана.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!