Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ: Пукано врз градоначалникот на Арачиново, има и ранети лица

-Реклама-

Пукано во автомобилот градоначалникот на општина Арачиново, Ридван Ибраими.

Реклама

Во престрелката погоден e неговиот возач, кој во моментов се носи на комплексот клиники „Мајка тереза“, ова за Курир го потврдува министерот за внатрешни работи Панче Тошковски.

-Реклама-

Припадници на полицијата се на терен, и вршат увид.

-Реклама-

Наскоро подетални информаци.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ: Пукано врз градоначалникот на Арачиново, има и ранети лица

Реклама

Пукано во автомобилот градоначалникот на општина Арачиново, Ридван Ибраими.

Во престрелката погоден e неговиот возач, кој во моментов се носи на комплексот клиники „Мајка тереза“, ова за Курир го потврдува министерот за внатрешни работи Панче Тошковски.

Припадници на полицијата се на терен, и вршат увид.

Наскоро подетални информаци.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО