Saturday, April 13, 2024
16.8 C
Skopje

(ВИДЕО) ТВ 21 со први видео снимки од пукањето во Арачиново, хеликоптер надлетува над местото

-Реклама-

Први видео снимки објави телевизијата 21 од Арачиново каде што се случи пукање врз автомобилот на градоначалникот.

Реклама

Како што се забележува на видеото хеликоптер го надлетува местото, а улицата ја блокираше улицата.

-Реклама-

Пукано во автомобилот градоначалникот на општина Арачиново, Ридван Ибраими.

-Реклама-

Во престрелката погоден e неговиот возач, кој во моментов се носи на комплексот клиники „Мајка тереза“.

Погледнете го видеото:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) ТВ 21 со први видео снимки од пукањето во Арачиново, хеликоптер надлетува над местото

Реклама

Први видео снимки објави телевизијата 21 од Арачиново каде што се случи пукање врз автомобилот на градоначалникот.

Како што се забележува на видеото хеликоптер го надлетува местото, а улицата ја блокираше улицата.

Пукано во автомобилот градоначалникот на општина Арачиново, Ридван Ибраими.

Во престрелката погоден e неговиот возач, кој во моментов се носи на комплексот клиники „Мајка тереза“.

Погледнете го видеото:


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО