Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

СТРАШНИ ВЕСТИ: Малата Данка е убиена, две лица уапсени

-Реклама-

Ова го соопшти претседателот на Србија, Александар Вучиќ.

Реклама

-Имаме лоши вести за ова наше дете, полицијата уапси две лица кои го извршија убиството на малата Данка, признаа – рече тој.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

СТРАШНИ ВЕСТИ: Малата Данка е убиена, две лица уапсени

-Реклама-

Ова го соопшти претседателот на Србија, Александар Вучиќ.

Реклама

-Имаме лоши вести за ова наше дете, полицијата уапси две лица кои го извршија убиството на малата Данка, признаа – рече тој.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО