Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

(ФОТО) МАКЕДОНИЈА: Претрес во Скопје, пронајдена дрога – ова се деталите

-Реклама-

Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

Реклама

Денеска (10.04.2024) бил лишен од слобода С.С.(33) од Скопје поради тоа што при извршен претрес во неговиот дом со судска наредба.

-Реклама-

На подрачјето на општина Аеродром, од страна на полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје и Полициската станица Аеродром била пронајдена и одземена марихуана.

-Реклама-

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) МАКЕДОНИЈА: Претрес во Скопје, пронајдена дрога – ова се деталите

-Реклама-

Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

Реклама

Денеска (10.04.2024) бил лишен од слобода С.С.(33) од Скопје поради тоа што при извршен претрес во неговиот дом со судска наредба.

На подрачјето на општина Аеродром, од страна на полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје и Полициската станица Аеродром била пронајдена и одземена марихуана.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО