Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

(ФОТО) Погледнете што моментално се случува во ќуќата на убиецот на Данка: Вo куќата на осомничениот пристигнаа роднините

-Реклама-

(ФОТО) Погледнете што моментално се случува во ќуќата на убиецот на Данка: Вo куќата на осомничениот пристигнаа роднините

Реклама

Како што јавија новинарите на „Новости“, во куќата на Дејан Драгијевиќ, кој е осомничен за убиството на малата Данка Илиќ, пристигнале роднини.

-Реклама-

Се претпоставува дека тие се таму за да и помогнат на мајката на осомничениот, Светлана Драгијевиќ, околу погребот на нејзиниот втор син Далибор Драгијевиќ, кој пред неколку дена почина во затвор, а кој беше осомничен за соучесништво во убиството на Данка.

-Реклама-

Потсетуваме, неколку инспектори денеска повторно престојуваа во семејната куќа на Драгијевиќ во Злот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Погледнете што моментално се случува во ќуќата на убиецот на Данка: Вo куќата на осомничениот пристигнаа роднините

-Реклама-

(ФОТО) Погледнете што моментално се случува во ќуќата на убиецот на Данка: Вo куќата на осомничениот пристигнаа роднините

Реклама

Како што јавија новинарите на „Новости“, во куќата на Дејан Драгијевиќ, кој е осомничен за убиството на малата Данка Илиќ, пристигнале роднини.

Се претпоставува дека тие се таму за да и помогнат на мајката на осомничениот, Светлана Драгијевиќ, околу погребот на нејзиниот втор син Далибор Драгијевиќ, кој пред неколку дена почина во затвор, а кој беше осомничен за соучесништво во убиството на Данка.

Потсетуваме, неколку инспектори денеска повторно престојуваа во семејната куќа на Драгијевиќ во Злот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО