Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

(ВИДЕО) ДРАМА ВО АВИОН: Мораше принудно да слета во Белград, имало и тепачка

-Реклама-

Авионот „Сан експрес“ кој на 9 април во 19 часот и 30 минути полета од аеродромот во Манчестер кон Даламан во Турција, мораше принудно да слета во Белград поради див патник кој предизвика тотален хаос.

Реклама

Поради драмата, авионот доцнел на својата дестинација со два часа, пишува Дејли мејл.

-Реклама-

На видеата снимени од шокирани патници и споделени на социјалните мрежи, јасно се гледа како еден маж вика и навредува друг патник, покажувајќи со прст кон него.

-Реклама-

Погледнете го видеото:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) ДРАМА ВО АВИОН: Мораше принудно да слета во Белград, имало и тепачка

-Реклама-

Авионот „Сан експрес“ кој на 9 април во 19 часот и 30 минути полета од аеродромот во Манчестер кон Даламан во Турција, мораше принудно да слета во Белград поради див патник кој предизвика тотален хаос.

Реклама

Поради драмата, авионот доцнел на својата дестинација со два часа, пишува Дејли мејл.

На видеата снимени од шокирани патници и споделени на социјалните мрежи, јасно се гледа како еден маж вика и навредува друг патник, покажувајќи со прст кон него.

Погледнете го видеото:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО