Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Први снимки од пукањето во Тетово што се случи пред малку – ПОЛИЦИЈАТА е на терен

-Реклама-

(ВИДЕО) Први снимки од пукањето во Тетово што се случи пред малку – ПОЛИЦИЈАТА е на терен

Реклама

Вечерва има истрели во Тетово, додека полицијата е на терен. – пренесува tetovanews

-Реклама-

Според првичните информации, едно лице било пукано со калашников, но тој не бил погоден. На местото на настанот се пронајдени најмалку пет чаури.

-Реклама-

Според информации, случајот е поврзан со инцидентот со пукање пред тетовската болница на 11 јануари годинава.

Повеќе детали се очекуваат во текот на следниот ден.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Први снимки од пукањето во Тетово што се случи пред малку – ПОЛИЦИЈАТА е на терен

-Реклама-

(ВИДЕО) Први снимки од пукањето во Тетово што се случи пред малку – ПОЛИЦИЈАТА е на терен

Реклама

Вечерва има истрели во Тетово, додека полицијата е на терен. – пренесува tetovanews

Според првичните информации, едно лице било пукано со калашников, но тој не бил погоден. На местото на настанот се пронајдени најмалку пет чаури.

Според информации, случајот е поврзан со инцидентот со пукање пред тетовската болница на 11 јануари годинава.

Повеќе детали се очекуваат во текот на следниот ден.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО