Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Без вода улица во Батинци

-Реклама-

Од ЈП Водовод и канализација-Скопје известуваат дека денеска поради уличен дефект на ул. 3 /50 с.Батинци, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од истата улица.

Реклама

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 14:00 часот до завршување со санација на дефектот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Без вода улица во Батинци

-Реклама-

Од ЈП Водовод и канализација-Скопје известуваат дека денеска поради уличен дефект на ул. 3 /50 с.Батинци, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од истата улица.

Реклама

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 14:00 часот до завршување со санација на дефектот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО