Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ: Се трага по едно лице во Македонија

-Реклама-

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ: Се трага по едно лице во Македонија

Реклама

Вчера во 13.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, С.Д.(60) од Скопје пријавил дека:

-Реклама-

Oд домот се оддалечил неговиот татко Б.Д.(86) од Скопје.

-Реклама-

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ: Се трага по едно лице во Македонија

-Реклама-

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ: Се трага по едно лице во Македонија

Реклама

Вчера во 13.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, С.Д.(60) од Скопје пријавил дека:

Oд домот се оддалечил неговиот татко Б.Д.(86) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО