Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ ВО МАКЕДОНИЈА: Исчезнати две деца, се трага по нив

-Реклама-

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ ВО МАКЕДОНИЈА: Исчезнати две деца, се трага по нив

Реклама

СВР Струмица информира дека вчера во 13:10 часот во Полициската станица Струмица, Д.Ѓ.(36) од село Сушица, струмичко.

-Реклама-

Пријавил дека од домот се оддалечиле неговата малолетна ќерка М.Ѓ.(14) и неговиот малолетен син К.Ѓ.(11).

-Реклама-

Според пријавеното, тој се сомнева дека тие заминале кај Д.Р. во Струмица, кај кого М.Ѓ. и претходно одела.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата, стои во соопштението на струмичката полиција.

ФОТО ИЛУСТРАЦИЈА

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ ВО МАКЕДОНИЈА: Исчезнати две деца, се трага по нив

-Реклама-

ПОЛИЦИЈАТА НА НОЗЕ ВО МАКЕДОНИЈА: Исчезнати две деца, се трага по нив

Реклама

СВР Струмица информира дека вчера во 13:10 часот во Полициската станица Струмица, Д.Ѓ.(36) од село Сушица, струмичко.

Пријавил дека од домот се оддалечиле неговата малолетна ќерка М.Ѓ.(14) и неговиот малолетен син К.Ѓ.(11).

Според пријавеното, тој се сомнева дека тие заминале кај Д.Р. во Струмица, кај кого М.Ѓ. и претходно одела.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата, стои во соопштението на струмичката полиција.

ФОТО ИЛУСТРАЦИЈА

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО