Wednesday, May 22, 2024
14.8 C
Skopje

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Едно лице пронајдено починато во автомобил кој бил паркиран пред угостителски објект

-Реклама-

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

Едно лице пронајдено починато во автомобил кој бил паркиран пред угостителски објект

-Реклама-

МВР информира дека вчера во 16.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во патничко возило „опел“ со скопски регистарски ознаки пред угостителски објект во населба Хиподром бил пронајден починат Ф.Ш.(65) од с. Студеничани, Скопско.

-Реклама-

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Едно лице пронајдено починато во автомобил кој бил паркиран пред угостителски објект

-Реклама-

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА:

Реклама

Едно лице пронајдено починато во автомобил кој бил паркиран пред угостителски објект

МВР информира дека вчера во 16.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во патничко возило „опел“ со скопски регистарски ознаки пред угостителски објект во населба Хиподром бил пронајден починат Ф.Ш.(65) од с. Студеничани, Скопско.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО